Pokazano 226 rekordów

Opis archiwalny
Archiwa osobiste i kolekcje turystyka górska
Zaawansowane opcje wyszukiwania
Drukuj podgląd Hierarchy Zobacz:

224 rekordów z cyfrowym obiektem Pokaż wyniki z obiektami cyfrowymi

Mieczysław Piotrowski ze znajomymi w Tatrach

Mieczysław Piotrowski ze znajomymi odpoczywający na szlaku prowadzącym na Giewont [1894 m.n.p.m.]. Wśród uczestników wycieczki jest również matka Mieczysława (siedzi na głazie). W tle widoczny szczyt góry z charakterystycznym krzyżem, zbudowanym w 1901 r.

N.N.

Morskie Oko

Widok od strony Schroniska PTTK Morskie Oko na Mięguszowiecki Szczyt Czarny (2410 m.n.p.m.). Poniżej szczytu znajduje się Szeroki Pirag leżący nad południowym brzegiem Morskiego Oka.

N.N.

Morskie Oko

Widok od strony Schroniska PTTK Morskie Oko na szczyty otaczające polodowcowe jezioro. Od prawej: Mnich (2068 m.n.p.m.), Cubryna (2376 m.n.p.m.), Mięguszowiecki Szczyt Wielki (2438 m.n.p.m.).

N.N.

Morskie Oko

Widok od strony Schroniska PTTK Morskie Oko na szczyty otaczające polodowcowe jezioro. Od prawej: Mięguszowiecki Szczyt Wielki (2438 m.n.p.m.), Mięguszowiecki Szczyt Pośredni (2393 m.n.p.m.), Mięguszowiecki Szczyt Czarny (2410 m.n.p.m.).

N.N.

Mieczysław Piotrowski ze znajomymi w Tatrach

Mieczysław Piotrowski ze znajomymi odpoczywający na szlaku prowadzącym na Giewont [1894 m.n.p.m.]. Wśród uczestników wycieczki jest również ojciec Mieczysława (siedzi na głazie). W tle widoczny szczyt góry z charakterystycznym krzyżem, zbudowanym w 1901 r.

N.N.

Trzy Korony

Widok na najwyższy szczyt Pienin Środkowych - Trzy Korony [982 m n.p.m.]. U dołu fotografii znajduje się rzeka Dunajec.

N.N.

Wyniki 1 do 100 z 226